Групни Крстарења

Мистичните Бисери на Источен Медитеран (03.09.2023 – 10.09.2023)

Поаѓање: 03. Септември 2023. 8 дена / 8 ноќи Ден Датум Пристаниште Пристигнување Заминување 1. Недела 03. 09. 2023 Пиреја Piraeus (Athens), ГРЦИЈА – 22:00 2. Понеделник 04. 09. 2023 Санторини Santorini, ГРЦИЈА 08:00 18:00 …

Мистичните Бисери на Источен Медитеран (03.09.2023 – 10.09.2023) Дознај повеќе »

Рим и крстарење по Западен Медитеран (02.10.2023 – 11.10.2023)

MSC SEAVIEW ИТАЛИЈА – ШПАНИЈА – ФРАНЦИЈА Рим, Палма Де Мајорка, Барселона, Џенова, Кан, Ла Специја Поаѓање: 02 октомври 2023 10 дена / 9 ноќи Ден Датум Место / пристаниште Пристигнување Заминување 1. Понеделник 2. …

Рим и крстарење по Западен Медитеран (02.10.2023 – 11.10.2023) Дознај повеќе »

Мистичните бисери на Источен Медитеран (18.06.2023 – 25.06.2023)

КРСТАРЕЊЕ ГРЦИЈА – ТУРЦИЈА – ИЗРАЕЛ – КИПАР ПИРЕЈА, САНТОРИНИ, КУШАДАСИ, ХАИФА, ЛИМАСОЛ, МИКОНОС Поаѓање: 18. Јуни 2023 9 дена / 8 ноќи     Ден Датум Пристаниште Пристигнување Заминување 1. Недела 18. 06. 2023 …

Мистичните бисери на Источен Медитеран (18.06.2023 – 25.06.2023) Дознај повеќе »

Њујорк – Мајами – Кариби (30.04.2023-15.05.2023)

Ден / Место Програма на патување 1. ден (30.04.2023) Скопје – Истанбул –Њујорк Состанок на патниците на аеродромот во Скопје во 06:40 часот. Полетување за Истанбул во 08:40 (лет ТК 1004). Оброк во авион. Слетување …

Њујорк – Мајами – Кариби (30.04.2023-15.05.2023) Дознај повеќе »

Scroll to Top