Албанија

beach in Ksamil

Villa Zace – Ksamil

Вила “ЗАЧЕ” – Ксамил   Вила “Заче” е одалечена на 100 метри од плажа во центарот на Ксамил, опружена со зеленило во дворот и срдечни домаќини. Сите соби имаат комплетно опремена кујна со фрижидер,тераса, ТВ…Бесплатно …

Villa Zace – Ksamil Дознај повеќе »

wood deck in Ksamil

Villa Djoj – Ksamil

Апартманите “Џој” се одалечени на 600 метри од плажа, имаат убав двор и скара на располагање за гостите. Сите соби имаат комплетно опремена кујна со фрижидер, тераса, ТВ… Бесплатно користење на клима уред, Wi-Fi, паркинг. …

Villa Djoj – Ksamil Дознај повеќе »

Scroll to Top