Стара Планина

Хотел Стара Планина 4* СПА

Хотел Стара Планина 4* – СРБИЈА
hotelstaraplanina.com
Цената е по лице на ден за сместување во соба.

Цената за апартмани е по апартман на ден.

01.12. -22.12.2022 05.03. -31.03.2023 23.12. -29.12.2022 21.01. -10.02.2023 18.02. -04.03.2023 07.01. 20.01.2023 11.02. 17.02.2023 30.12.2022-06.01.2023
 Вид на сместување        
ДВОКРЕВЕТНА СОБА  1/2 103 106 116 140
ДВОКРЕВЕТНА СОБА + СОФА 2/3 111 114 131 147
СУПЕРИОР СОБА +СОФА 2/3 124 129 147 163
ЈУНИОР АПАРТМАН 1/3 339€ 361€ 406€ 454€
Фамилијарен Апартман 1/4 396 413 469 546
Делукс Апартман 1/2 500€ 500€ 500€ 500€
Доплата за Еднокреветна соба  1/1 : 40€
Доплата за ручек : 25€
ПОПУСТИ ЗА ДЕЦА
ПО ДЕТЕ ВО СОБА СО 2 ВОЗРАСНИ 0-2.99 години 03-5.99 години 06-14.99 години 15 + години (3особи)
100% 70% 50% 10%
ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО : ДОРУЧЕК , ВЕЧЕРА , ВКЛУЧЕНИ ПИЈАЛОЦИ ЗА ВРЕМЕ НА ОБРОЦИТЕ (ЛОКАЛНО ВИНО, ПИВО, ВОДА, ГАЗИРАНИ И НЕГАЗИРАНИ СОКОВИ, ДЕТСКИ КАТ, ИНТЕРНЕТ, СКИ ГАРДЕРОБЕР, ФИТНЕС, БАЗЕН, РЕЛАКС ЗОНА, ФИНСКА САУНА, ТУРСКА БАЊА, ПАРКИНГ, ЏАКУЗИ.

МИНИМАЛЕН ПРЕСТОЈ : 5 НОЌЕВАЊА

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА ДЕЦА ОД 04-9.99 ГОДИНИ ЗА ПРЕСТОЈ ОД МИНИМУМ 7 НОЌИ.

*ЦЕЛОДНЕВНА СКИ КАРТА

*ГРУПНА ШКОЛА ЗА СКИЈАЊЕ И СКИ ОПРЕМА ВО ПЕРИОД ОД 09-12 Ч.

Не важат за денот на пристугнување

Задолжително прикажување на пасош

ВО ЦЕНАТА НЕ E ВКЛУЧЕНА ТУРИСТИЧКА ТАКСА  И ОСИГУРУВАЊЕ.

 

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.