Лето

beach in Ksamil

Villa Zace – Ksamil

Вила “ЗАЧЕ” – Ксамил   Вила “Заче” е одалечена на 100 метри од плажа во центарот на Ксамил, опружена со зеленило во дворот и срдечни домаќини. Сите соби имаат комплетно опремена кујна со фрижидер,тераса, ТВ…Бесплатно …

Villa Zace – Ksamil Дознај повеќе »

wood deck in Ksamil

Villa Djoj – Ksamil

Апартманите “Џој” се одалечени на 600 метри од плажа, имаат убав двор и скара на располагање за гостите. Сите соби имаат комплетно опремена кујна со фрижидер, тераса, ТВ… Бесплатно користење на клима уред, Wi-Fi, паркинг. …

Villa Djoj – Ksamil Дознај повеќе »

beach in kalithea

Villa Popis – Kalithea

ВИЛА ПОПИС – КАЛИТЕА   Вила Попис се наоѓа на самото шеталиште, т.е прва пешачка улица во строгиот центар на Калитеа. Во нејзина близина се наоѓа, маркет, слаткарница, продавници, фурна, ресторани, кафетерии итн. На 200м …

Villa Popis – Kalithea Дознај повеќе »

Nei Pori at Night

Vila Elvira – Nei Pori

ВИЛА ЕЛВИРА се наоѓа на 120метри од плажа. Расоплага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија  распоредени на приземје, први и втори кат. Секое студио има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се …

Vila Elvira – Nei Pori Дознај повеќе »

Scroll to Top