Хотел Феста Винтер Палас

Хотел Феста Палас 5 *

Феста Винтер Палас 5* – Боровец
festahotels.com/en/festa-winter-palace
Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
15 % ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 10.01.2023  ЗА ПРЕСТОЈ ОД 03.01-31.01.2023
МИНИМАЛЕН ПРЕСТОЈ 3 НОЌИ ЗА СИТЕ ПЕРИОДИ
Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 23.12-29.12.2022                30.12-02.01.2023 03.01-05.03.2023 06.03-09.04.2023
 Вид на сместување        
Двокреветна соба 2+1 78€ 125€ 102€ 73€
Јуниор сјуит – студио 2+1/3+0 88€ 135€ 112€ 85€
Апартман 2+2 100€ 145€ 123€ 95€
Еднокреветна соба 1+0 158€ 253€ 186€ 112€
Во цената е вклучено : Ноќевање со појадок ,  користење на внатрешен базен, сауна, парна бања,солена соба ,  фитнес, релакс зона, интернет
Дополнителни услови :
Доплата за вечера 21 € за возразен/ доплата за вечера за деца од 04-13.99год. 11 €
Деца до 3.99 год. – бесплатно
▪ деца од 4-13.99 год. на дополнително легло со двајца возразни 70% попуст од цената
▪  дете од 4-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба со еден возрасен 50 % попуст од цената
▪ Возрасен на дополнително легло 25% попуст од цената
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 120€, дете – 60€
▪ Доплата за Божиќна вечера на 25.12.2022 (задолжително) : возрасни – 60€, дете – 30€

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.