Хотел Орес

Хотел Орес 5 * – Банско

Хотел Орес 5 * – Банско
ores.bg
Цените се по лице за 1 ноќевање на база полупансион 01.12-22.12.2022

26.02-16.04.2023

15.01-26.01.2023

19.02-25.02.2023

23.12-28.12.2022

03.01-14.01.2023

27.01-18.02.2023

29.12-02.01.2023
 Вид на сместување Престој мин. 2 ноќи Престој мин.3 ноќи Престој мин.3 ноќи Престој мин.3 ноќи
Двокреветна соба 2+1 75 85 107 128
Едноспален апартман 2+2 81 95 118 139
Апартман Лукс 4+0 81 86 108 126
Двоспален апартман 4+1 74 84 104 119
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница , внатрешен базен, ,парна бања, сауна,  фитнес,  интернет,ски гардеробер .
Дополнителни услови :
▪ Прво дете од 02-12.99 на дополнително легло во апартман плаќа 20 евра на ден на база полупансион
▪ Второ дете од 02-12.99 на дополнително лего во апартман плаќа 25 евра на ден на база полупансион
▪ Дете од 02-06.99 на дополнително легло во двокреветна соба плаќа 20 евра на ден на база полупансион
▪ Возрасен на дополнително легло  во апартман има 40 % попуст од редовната цена .
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 135€, дете 07-12.99  – 85€ Дете од 04-06.99. 55€
Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.