Хотел Путник

Хотел Путник – Копаоник 4*

Хотел Путник 4* – Копаоник Супериор вила Путник
hotelputnik.com  
ПЕРИОД УСЛУГА STANDARD FAMILY APARTMAN STANDARD FAMILY
1/1 1/2  1/3 1/3  1/4 (мин 4 лица) 1/1  1/2 1/3  1/4
01.12.-22.12. ПП 120 80 88 96 156 104
23.12.-28.12. ПП 143 95 105 114 186 124
29.12.-02.01. ПП 240 160 176 192 312 208
03.01.-22.01. ПП 173 115 127 138 225 150
23.01.-11.02. ПП 150 100 110 120 195 130
12.02.-12.03. ПП 180 120 132 144 234 156
13.03.-18.03. ПП 150 100 110 120 195 130
19.03.-04.04. ПП 120 80 88 96 156 104
Во цената е вклучено: појадок, вечера, користење на СПА центар-затворен базен, базен за деца, фитнес, финска сауна, арома сауна, соле сауна, парна бања, амам, џакузи, соба за релаксација, ски гардеробер, шатл до гондола.
20€ доплата за соба со балкон; 10€  паркинг
Новогодишна вечера 80€, 40€ за деца
деца 0-5.99год на дополнително легло  бесплатно
деца од 6-11.99год на дополнително легло  50% попуст
возрасен на дополнително легло 30% попуст

 

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.