Самоков

Хотел Самоков 4 *

Хотел САМОКОВ 4* – Боровец
www.samokov.com
Цените се по лице за 1 ноќ. 10.12-18.12.2022

04.03-10.04.2023

19.12-27.12.2022

09.01-27.01.2023

25.02-03.03.2023

28.12-01.01.2023 02.01-08.01.2023

28.01-24.02.2023

 Вид на сместување        
Двокреветна соба (2+1)        НП 2+1 35€ 40€ 56€ 45€
Двокреветна соба (2+1)       ПП 2+1/3+0 40€ 46€ 63€ 51€
           
           
Во цената е вклучено : појадок / појадок и вечера, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет во лоби.
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасен – 55€, дете – 35€
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)
Дополнителни услови :
Дете 0-4.99 год.: Бесплатно
Дете 5-11.99 год.: 50% попуст
Трет возрасен: 15% попуст

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.